مقالات

انواع کیف تبلیغاتی در اصفهان

کیف تبلیغاتی

کیف تبلیغاتی در استراتژی بازاریابی شما راهی عالی برای محبوب کردن برند شما برای مشتریان جدید است به علاوه، آنها برای مصرف کنندگان بسیار مفید هستند. کیف ها‌ یک ضرورت هستند که تقریباً همه ما به استفاده منظم از یکی از آنها نیاز داریم، پس چرا هدف این نیست که برند خود را برای رفع این نیاز انتخاب کنیم؟ در این راهنما، همه چیزهایی را که باید در مورد انواع کیف تبلیغاتی بدانید را به شما خواهیم گفت.

انواع کیف های تبلیغاتی و کاربرد آنها

تصمیم برای ارائه یک کیف تبلیغاتی یک برنامه بازاریابی هوشمندانه و استراتژیک برای افزایش در معرض دید برند شما و در عین حال خوشایند کردن آن به مشتریان جدید و قدیمی است. اما گزینه های زیادی برای انتخاب در دسته کیف های تبلیغاتی وجود دارد. در زیر، دسته بندی کیف و کاربردهای مختلف هر سبک را در بررسی می کنیم.

1.کیف اداری تبلیغاتی

می توان گفت هر شخصی مانند کارمند، دانشجو، اساتید و… از کیف اداری برای قراردادن جزوه، کتاب یا وسایل های ضروری خود از آن استفاده می کند. این کیف های دارای یک بند بلند برای حمل و نقل ساده است که می توانید آن را روی شانه خود قرار دهید. کیف اداری در طرح، جنس، سایز و نگبندی های مختلف موجود است که باتوجه به سلیقه و بودجه خود می توانید آن را انتخاب و با لوگو خود آن را سفارشی سازی کنید.

2.کیف لپ تاپ تبلیغاتی

برای کسانی که می خواهند همیشه لپ تاپ را همراه خود داشته باشند کیف لپ تاپ بهترین گزینه است زیرا این کیف ها دارای ضربه گیر هستند که با قرار دادن لپ تاپ درون این کیف ها لپ تاپ شما آسیبی نمی بیند همچنین حمل و نقل این کیف ها بسیار آسان است هم دارای یک بند بلند برای قراردادن روی شانه و هم یک دسته برای در دست گرفتن این کیف ها دارد. حمل یک لپ تاپ کاری به دفتر و خانه ، نیاز به یک کیف محکم و محافظ ایجاد می کند تا اطمینان حاصل شود که در هنگام رفت و آمد روزانه آسیبی نمی بیند. علاوه بر این شما می توانید لوگو و اطلاعات خود را بر روی آن چاپ کنید.

3.کیف پاسپورتی تبلیغاتی

اگر می خواهید مدارک و وسایل کوچک ضروری خود را همیشه همراه داشته باشید کیف پاسپورتی بهترین انتخاب است زیرا علاوه بر سایز کوچکی که دارد، از لحاظ وزنی بسیار سبک است. این کیف ها دارای طرح، سایز و رنگبندی های متفاوت است که می توانید طبق سلیقه خود آن را انتخاب و سفارشی سازی کنید.

4.کیف پول تبلیغاتی

یکی از کاربردی ترین و ضروری ترین وسایلی است که در طول روز همه افراد از آن برای قرار دادن پول، کارت اعتباری و کارت شناسایی استفاده می کنند. کیف پول دارای طرح، جنس، سایز و رنگبندی های متفاوت است که می توانید کیف پول مدنظر خود را انتخاب و با لوگو خود آن را سفارشی سازی کنید.

5.کیف دسته چک تبلیغاتی

از شیک ترین کیف ها برای کارمندان، مدیران و کاسبان است که می توانند دسته چک خود را درون آن قرار دهند و از خراب شدن دسته چک و مفقود شدن آن جلوگیری می شود. کیف دسته چک دارای طرح، رنگ و جنس های مختلف می باشد که می توانید کیف دسته چک را انتخاب و سفارشی سازی کنید.

6.کیف راننده تبلیغاتی

یکی از ضروری ترین وسایلی است که هر راننده ای برای قرار دادن وسایل موردنیاز خود از آن استفاده می کند. این کیف اندازه کوچکی دارند و بسیار سبک هستند. شما می توانید در اصفهان گیفت کیف راننده موردنظر خود را انتخاب و با لوگو خود آن را سفارشی سازی کنید.

7.کیف سرکلیدی تبلیغاتی

از کیف سرکلیدی برای قراردادن کلیدها درون آن استفاده می شود. از مزایای این کیف می توان به ظاهر زیبا و اینکه کلیدها همیشه در دسترس شما هستند و مفقود نمی شوند نام برد. این کیف ها دارای طرح های مختلفی است که می توانید بین آن ها کیف مدنظر خود را انتخاب و سفارشی سازی کنید.

8.کیف سمیناری تبلیغاتی

از ضروری ترین ابزاری است که هر کارمند و مدیری باید برای قراردادن مدارک خود از آن استفاده کند. علاوه بر اینکه این مدارک همیشه در دسترس شما هستند از خرابی و مفقود شدن آن ها جلوگیری می شود. این کیف سمیناری دارای طرح، جنس، سایز و رنگبندی های مختلفی است که می توانید بین آن ها مدل مدنظر خود را انتخاب و سفارشی سازی کنید.

9.کیف کارت اعتباری تبلیغاتی

امروزه به دلیل استفاده بیشتر از کارت اعتباری، کم تر از پول استفاده می شود بنابراین می توانید از یک کیف کارت اعتباری برای قرار دادن کارت های خود درون آن استفاده کرد. این کیف ها باعث می شود کارت های شما همیشه در دسترس باشد و از مفقود شدن آن ها جلوگیری می شود. فقط کافیست از میان مدل های داخل سایت مدل مدنظر خود را انتخاب و با لوگوی خود سفارشی سازی کنید.

10.کیف کارت ویزیت تبلیغاتی

بازاریابان و مدیران برای اینکه کارت ویزیت کسب و کار خود را همیشه همراه داشته باشند آن را درون یک کیف کارت ویزیت شیک قرار می دهند. این کیف ها در طرح، سایز، جنس و رنگبندی های مختلف موجود است که می توانید با لوگوی خود آن را سفارشی سازی کنید.

11.کیف مدارک تبلیغاتی

برای کسانی که مدارک ضروری دارند و می خواهند همیشه در دسترسشان باشد، کیف مدارک بهترین گزینه است. این کیف ها دارای طرح، رنگ، جنس و سایزهای مختلف است که می توانید با لوگوی خودآن را سفارشی سازی کنید.

روش هدیه دادن کیف های تبلیغاتی

راه های مختلفی برای اهدای کیف های تبلیغاتی وجود دارد. در اینجا چند ایده محبوب وجود دارد:

هدایای کارمندی

دلایل زیادی برای تجلیل از کارمندان هر کسب و کاری وجود دارد. کیف لپ‌تاپ یک انتخاب عالی است، به خصوص اگر کارکنان دائماً در حال حرکت باشند یا از راه دور کار کنند. این نه تنها یک روشخوب است، بلکه یک راه هوشمند برای کمک به محافظت از اموال و فناوری مهم شرکت است. هدیه دادن به کارمندان جدید را به عنوان یک هدیه خوش آمدگویی، به عنوان هدیه تعطیلات یا آخر سال، یا به عنوان هدیه تشکر پس از اتمام یک پروژه بزرگ و غیره در نظر بگیرید.

جایزه ثبت نام/هدیه خوش آمد گویی

جذب مشتری می تواند چالش برانگیز باشد اما برای رشد یک کسب و کار ضروری است. ارائه یک کیف تبلیغاتی رایگان، مانند کیف اداری یا کیف پول، راهی فوق‌العاده برای برقراری ارتباط با مشتریان جدیدی است که به تازگی با شرکت شما همکاری می کنند.

هدیه اضافی

یک راه عالی برای جذب مشتریان، ارائه یک هدیه اضافی با خرید است. یک کیف تبلیغاتی، مانند یک کیف پول، یک راه مفید و ارزان برای نشان دادن قدردانی شما و همچنین برای افزایش فروش بسیار عالی است.

نمایشگاه های تجاری

کیف های تبلیغاتی یک آیتم رویایی برای نمایشگاه های تجاری هستند. مردم بلافاصله شروع به استفاده از آنها خواهند کرد. به‌علاوه، با ارائه کالایی به آن‌ها برای حمل وسایل خود در طول روز به راحتی می‌افزایید، و از مزایای بیلبوردهای انسانی که حول تبلیغ برندتان می‌چرخند، بهره‌مند خواهید شد.

کیف تبلیغاتی ارزان

وقتی بیرون از خانه هستیم و در حال انجام کارهایمان، رفتن به مدرسه/کار یا هر فعالیت دیگری هستیم، همیشه چیزی با خود حمل می کنیم. به همین دلیل است که کیف های تبلیغاتی به طور 5 تا از محبوب ترین هدایای تبلیغاتی هستند.کیف های تبلیغاتی به دلایل زیادی محبوب هستند. کیف‌های تبلیغاتی برای نمایشگاه‌های تجاری، رویدادهای فضای باز، رویدادهای اجتماعی، معرفی محصولات، رویدادهای مدرسه بسیار مناسب هستند.

کیف اداری تبلیغاتی

کیف های تبلیغاتی یکی از پرکاربردترین هدایای تبلیغاتی در صنعت بازاریابی هستند و دلایل خوبی هم دارد. آنها مفید، قابل استفاده مجدد هستند و اگر به درستی از آنها مراقبت شود، برای همیشه دوام می آورند. با کیف های تبلیغاتی می توانید آگاهی از برند کسب و کار خود را بهینه کنید.

کیف تبلیغاتی چرم

کیف های تبلیغاتی یک راه عالی برای گسترش آگاهی از برند است، اما تنها زمانی موفق است که مردم آنچه را که در سطح آن دیده‌اند به خاطر بسپارند. به این فکر کنید که دوست دارید دیگران شرکت شما را چگونه ببینند و سپس کیف هایی را پیدا کنید که با آن تصاویر و بودجه شما مطابقت دارند. کیف های چرم در دو نوع چرم طبیعی و مصنوعی وجود دارد که باتوجه به بودجه خود می توانید آن را انتخاب کنید.

کیف تبلیغاتی پارچه ای

کیف یا ساک پارچه ای تبلیغاتی یکی از ماندگارترین ساک دستی هایی است که می توانید برای قرار دادن محصول خود درون آن، استفاده کنید. این ساک دستی ها را مشتری تا سال ها از آن استفاده می کند و زمانی که لوگوی شما را می بیند برند شما را به یاد می آورد.

کیف تبلیغاتی در اصفهان

بسیاری از شرکت‌ها برای سفارشی کردن هدیه تبلیغاتی شما قیمت مشخصی را می ‌دهند، اما زمانی که آماده چاپ یا ارسال هستید، هزینه‌های اضافی را نیز اعمال می‌کنند. این می تواند هزینه های اضافی برای تغییراتی مانند چاپ رنگی یا ویژگی های خاص مانند گلدوزی باشد. با این هزینه های اضافی غافلگیر نشوید. اصفهان گیفت ارائه دهنده انواع کیف های تبلیغاتی در اصفهان می باشد. برای مشاوره و سفارش از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *