بج سینه|نشان سینه|اتیکت سینه

بج سینه یا نشان سینه یکی از خاص ترین و شیک ترین ابزار پوشش کارمندان و مدیران است که به کت و مقنعه به صورت سوزنی یا مگنتی الصاق می شود. از ویژگی های بارز این نشان سینه ها می توان به ماندگاری بالا، خاص بودن و عدم محدودیت در انتخاب طرح و برش آن اشاره کرد. از اتیکت سینه معمولا در نمایشگاه ها،سمینارها، جلسات مهم کاری استفاده می شود. بج سینه معمولا لوگو شرکت موردنظر است و از جنس برنج می باشد که آبکاری طلا می شود. نشان سینه در انوع مختلف مات و براق،رنگی،پلی استر، چاپی می باشد که در دو رنگ زمینه طلایی و نقره ای هست.
منجی گرافیک بزرگترین مرکز تخصصی چاپ و ساخت بج سینه در اصفهان می باشد. هم اکنون می توانید لوگو خود را از طریق راه های ارتباطی ارسال کنید تا شما را در امر انتخاب بهترین بج سینه برای شما یاری کنیم.

انواع بج سینه

منجی گرافیک مرجع متنوع ترین انواع بج سینه

بج سینه طلایی ملات و براق

بج سینه طلایی مات و براق زمینه اصلی فلز مات(تو رفته) و لوگو یا طرح به صورت براق (برجسته) می باشد.نشان سینه به دلیل کیفیت بالا، جلوه زیبا، خاص بودن و عدم محدودیت در طرح و نوع برش که دارد از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد. بج سینه از فلز برنج با آبکاری (روکش) طلا ساخته شده است و به دو صورت پشت سوزنی ، مگنتی میتوان استفاده کرد. حداقل تعداد سفارش یک عدد می باشد و زمان تحویل آن 8 الی 10 روزکاری است.

بج سینه نقره ای مات و براق

بج سینه نقره ای مات و براق زمینه اصلی فلز مات(تو رفته) و لوگو یا طرح به صورت براق (برجسته) می باشد.نشان سینه به دلیل کیفیت بالا، جلوه زیبا، خاص بودن و عدم محدودیت در طرح و نوع برش که دارد از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد. بج سینه از فلز برنج با آبکاری (روکش) نقره ای ساخته شده است و به دو صورت پشت سوزنی ، مگنتی میتوان استفاده کرد.حداقل تعداد سفارش یک عدد می باشد و زمان تحویل آن 8 الی 10 روزکاری است.

بج سینه طلایی رنگی

بج سینه طلایی رنگی زمینه یا قسمتی از طرح فلز طلایی برجسته و قسمتی از طرح یا زمینه به صورت تورفته و رنگ آمیزی می شود.نشان سینه به دلیل کیفیت بالا، جلوه زیبا، خاص بودن و عدم محدودیت در طرح و نوع برش که دارد از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد. بج سینه از فلز برنج با آبکاری (روکش) طلا ساخته شده است و به دو صورت پشت سوزنی ، مگنتی میتوان استفاده کرد.حداقل تعداد سفارش یک عدد می باشد و زمان تحویل آن 8 الی 10 روزکاری است.

بج سینه نقره ای رنگی

بج سینه نقره ای رنگی زمینه یا قسمتی از طرح فلز نقره ای برجسته و قسمتی از طرح یا زمینه به صورت تورفته و رنگ آمیزی می شود.نشان سینه به دلیل کیفیت بالا، جلوه زیبا، خاص بودن و عدم محدودیت در طرح و نوع برش که دارد از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد. بج سینه از فلز برنج با آبکاری (روکش) نقره ساخته شده است و به دو صورت پشت سوزنی ، مگنتی میتوان استفاده کرد.حداقل تعداد سفارش یک عدد می باشد و زمان تحویل آن 8 الی 10 روزکاری است.

بج سینه پلی استر

بج سینه پلی استر از فلز برنج با آبکاری (روکش) طلا یا نقره می باشد با این تفاوت که برای ثبات و ماندگاری بیشتر یک پوشش رزین صیقلی مانند روی کل بج سینه قرار میگیرد که جلوه خاصی به بج میدهد و برای بج سینه ای که از ترکیب رنگی بالایی در طرح استفاده کرده باشیم توصیه می شود.بج سینه به دو صورت پشت سوزنی ، مگنتی میتوان استفاده کرد.حداقل تعداد سفارش یک عدد می باشد و زمان تحویل آن 8 الی 10 روزکاری است.

بج سینه برش دار

در بج سینه برشی هر طرحی و لوگو رو نمی شود تولید کرد زیرا تمام اجزای لوگو باید بهم متصل باشند.در این نوع بج سینه پس زمینه لوگو حذف می شود و لوگو شما به صورت براق و برش دار می باشد.فلز اصلی هم در این نوع بج سینه فلز برنج با آبکاری طلا یا نقره می باشد که از کیفیت ساخت و ماندگاری فوق العاده ای برخوردار می باشد.زمان تحویل آن 8 الی 10 روزکاری است.

بج سینه چاپی

بج سینه چاپی از جنس پلاستیک فشرده(pvc) می باشد. این بج سینه در کارهایی که معمولا دارای محدودیت در رنگ آمیزی (تعداد زیاد رنگهای لوگو یا رنگهای زمینه که معمولا در بج فلزی امکان رنگ آمیزی زمینه وجود ندارد) هستیم استفاده می شود. طرح شما به صورت دیجیتال رنگی چاپ می شود و با یک لایه زرین پوشانده می شود. امکان جوش سوزن وجود ندارد از این رو به صورت مگنتی به لباس الصاق می گردد.زمان تحویل آن 8 الی 10 روزکاری است.

بج سینه مولتی استایل

بج مولتی استایل همان طور که از نامش پیداست بصورت پلاستیکی بوده و از جنس مولتی استایل ( پلاستیک شبه فلز) تهیه می شود. شیوه ی حکاکی بر روی آن به صورت لیزری بوده، که در دو نوع طلایی و نقره ای موجود می باشد و بعد از حک لیزری طرح یا لوگو فقط به رنگ مشکی در می آید .زمان تحویل آن 2 الی 3 روزکاری است.