طراحی و چاپ انواع پرچم

تاثیر تبلیغات فوری از طریق پرچم همیشه عالی بوده است. تبلیغات چاپ شده بر روی پرچم ها که از فواصل زیاد به شکلی باشکوهی قابل مشاهده است، همیشه موفق بوده است و برای پیام رسانی ، تبلیغات یا برای اهداف تزئینی استفاده می شوند. پرچم ها را اکثرا در نمایشگاه ها، اجلاس، سمینار و کنفرانس ها استفاده می شود که برای بهتر دیده شدن کسب و کار شما و ماندگاری در ذهن مخاطب بهترین گزینه است. پرچم با لوگو و آرم شرکت خودتان بروی میز کارتان زیبائی و البته حس اعتماد بسیار بالائی به شما خواهد داد . اصفهان گیفت طیف گسترده‌ای از پرچم‌ها شامل (رومیزی، تشریفات، L، T، اهتزاز،ساحلی بادبانی) و در جنس های مختلف و با بهترین کیفیت ارائه می‌دهیم که هر کدام باعث افزایش دیده شدن شرکت شما می‌شوند.
هم اکنون می توانید جهت مشاوره در زمینه خرید بهترین پرچم برای شرکت یا سازمان خود از طریق راه های ارتباطی با ما در ارتباط باشید.

انواع پرچم

منجی گرافیک شناخته شده ترین و بزرگترین مرجع تولید انواع پرچم در اصفهان می باشد.

پرچم رومیزی ریشه دار

پرچم رومیزی ریشه دار را با لوگوی شرکت خود به صورت اختصاصی چاپ کنید و بر روی میز کارمندان قرار دهید علاوه بر اینکه میز شما را زیبا می کند، حس اعتماد بسیار بالایی دارد.جنس پرچم ها از ساتن آمریکایی می باشد که قابل شستشو است و ماندگاری بالایی دارد همچنین پرچم ها با میله و پایه های متنوع شامل (پایه سنگی، استیل، خاتم) ارائه می شود. به دلیل تنوع رنگ بالای ریشه پرچم می توانید متناسب با رنگ لوگو خود رنگ ریشه خود را انتخاب کنید.

پرچم رومیزی لمینتی

پرچم رومیزی لمینتی یکی از جدیدترین نوع پرچم ها است که برعکس پرچم ساتن، ریشه دوزی نمی شود و یک رو چاپ هستند. جنس آن ساتن و یک لایه لمینت پشت پرچم چسبانده می شود .همچنین پرچم ها با میله و پایه های متنوع شامل (پایه سنگی، استیل، خاتم) ارائه می شود. به دلیل تنوع رنگ بالای ریشه پرچم می توانید متناسب با رنگ لوگو خود رنگ ریشه خود را انتخاب کنید.

پرچم تشریفات ریشه دار

پرچم تشریفات ریشه دار، پرچم های بزرگی هستند که در شرکت های بزرگ و معتبر استفاده می شود که می توانیداین پرچم ها را با لوگوی شرکت خود به صورت اختصاصی چاپ کنید و در نمایشگاه ها، سمینار و جلسات خود استفاده کنید .جنس پرچم ها از ساتن آمریکایی می باشد که قابل شستشو است و ماندگاری بالایی دارد همچنین پرچم ها با میله و پایه های متنوع شامل (پایه شیری، خورشیدی) ارائه می شود. به دلیل تنوع رنگ بالای ریشه پرچم می توانید متناسب با رنگ لوگو خود رنگ ریشه خود را انتخاب کنید.

پرچم رومیزی لمینتی

پرچم تشریفات لمینتی از جدیدترین نوع پرچم ها است که جلوه و ایستایی زیباتری نسب به ریشه دار دارد همچنین چاپ آن یک رو است. این پرچم ها را در شرکت های بزرگ و معتبر استفاده می شود که می توانید این پرچم ها را با لوگوی شرکت خود به صورت اختصاصی چاپ کنید و در نمایشگاه ها، سمینار و جلسات خود استفاده کنید .جنس پرچم ها ساتن است که پشت آن لمینت چسبانده می شود.همچنین پرچم ها با میله و پایه های متنوع شامل (پایه شیری، خورشیدی) ارائه می شود. به دلیل تنوع رنگ بالای ریشه پرچم می توانید متناسب با رنگ لوگو خود رنگ ریشه خود را انتخاب کنید.

پرچم رومیزی T

پرچم لیزر شده T از جدیدترین نوع پرچم ها است که در دو طرف آن پرچم های عمودی قرار می گیرد. این پرچم ها جلوه و ایستایی بسیار زیبایی دارد که می توانید با لوگوی شرکت خود به صورت اختصاصی چاپ کنید و در نمایشگاه ها، سمینار و جلسات خود استفاده کنید .جنس پرچم ها ساتن است و به صورت دورو چاپ می شود.همچنین پرچم ها با میله و پایه استیل ارائه می شود.

پرچم رومیزی L

پرچم لیزر شده L از جدیدترین نوع پرچم ها است که در یک طرف آن پرچم عمودی قرار می گیرد. این پرچم ها جلوه و ایستایی بسیار زیبایی دارد که می توانید با لوگوی شرکت خود به صورت اختصاصی چاپ کنید و در نمایشگاه ها، سمینار و جلسات خود استفاده کنید .جنس پرچم ها ساتن است و به صورت دورو چاپ می شود.همچنین پرچم ها با میله و پایه استیل ارائه می شود.

نمونه کار پرچم

منجی گرافیک تولیدکننده انواع پرچم در اصفهان