مقالات

چرا هدایای تبلیغاتی اهمیت دارند؟

اهمیت هدیه تبلیغاتی

آیا می توانید آخرین هدیه تبلیغاتی را که دریافت کرده اید به یاد بیاورید؟ حقیقت این است که ما آنقدر هدیه تبلیغاتی دریافت می کنیم که به خاطر سپردن آنها دشوار است. هدایای تبلیغاتی به مردم این امکان را می دهند که برند شما را ببینند و شما را به خاطر بسپارند.موثرترین هدیه تبلیغاتی آنهایی هستند که شما همیشه و هرروز از آن استفاده می کنید. هدایای تبلیغاتی را پیدا کنید که فلسفه کسب و کار شما را در بر بگیرد و مشتریان شما را تحت تاثیر قرار دهد. صاحبان مشاغل باید از اطلاعات فراوانی که امروزه در دسترس است استفاده کنند و از آن برای تحقیق در مورد مؤثرترین هدایای تبلیغاتی در کسب و کار خود استفاده کنند یا برای مشاوره تخصصی با کارشناشان با تجربه ما در این زمینه تماس بگیرید. در این مقاله قصد داریم اهمیت هدیه تبلیغاتی بر کسب وکار شما رابررسی کنیم.

چرا باید به هدایای تبلیغاتی اهمیت دهید؟

وقتی صاحب کسب و کار هستید، باید همیشه به دنبال راه های پیشرفت جدید باشید اگر از جستجویش غافل شوید، در نهایت دچار شکست خواهید شد. با یادگیری نحوه استفاده مناسب از هدایای تبلیغاتی می توانید رشد شگفت انگیزی را در کار خود تجربه کنید.هدایای تبلیغاتی می توانند ابزار موثری برای جذب مشتریان جدید باشند.

  • افزایش آگاهی از برند:

    هدایای تبلیغاتی به افزایش آگاهی مشتری از برند شما کمک می کنند. هنگامی که یک هدیه تبلیغاتی دریافت می کنید، اولین کاری که انجام می دهید بررسی برند است. حتی اگر قبلاً در مورد برند نمی دانید.

  • ارتباط مثبت با برند:

    وقتی هدیه تبلیغاتی کاربردی دریافت می کنید شما می توانید مطمئن باشید که مشتریان شما هدایای که به آنها می دهید به خاطر می سپارند. با ایجاد ارتباط مثبت با برند شما، احتمال خرید آنها در آینده بیشتر خواهد شد.

بهترین اقلام برای استفاده به عنوان هدایای تبلیغاتی کدامند؟

حال، چگونه تصمیم می گیرید که از چه چیزی به عنوان یک هدیه تبلیغاتی استفاده کنید؟ برخی در جذب مشتریان جدید بهتر از دیگران خواهند بود. موثرترین هدیه برای شرکت شما به کاری که شرکت شما انجام می دهد بستگی دارد. اگر بتوانید چیزی مرتبط با شرکت خود و قابل استفاده برای مشتریان خود بیابید، موثرترین گزینه خواهد بود.

لوازم اداری:

هر بار که وارد بانک می شوید، با برخی از این موارد روبرو می شوید. خودکارهای روی پیشخوان را بررسی کنید. آنها احتمالاً آرم بانک را دارند و احتمالاً با یکی از آنها در دست از ساختمان خارج خواهید شد. همچنین می توانید از دفتریادداشت استفاده کنید که بسیار در طول روز برای یادداشت کارهای روزانه مورد استفاده قرار می گیرد. این دفترچه ها لوگو و مشخصات شما بر روی آن ها چاپ شده است.

تیشرت ها:

تیشرت می تواند انتخاب خوبی برای هدیه تبلیغاتی شرکت شما باشد. چند طرح تی شرت چاپ کنید که شامل لوگوی کسب و کار شما باشد. سپس، آن‌ها را هدیه بدهید و ببینید مردم چه واکنشی نشان می‌دهند. می توانید از بین تیشرت های ما انتخاب کنید یا خود شما تیشرت ها را خریداری کنید تا چاپ بر روی آن انجام شود. سه نوع چاپ سابلیمیشن، برچسبی، سیلک داریم که باتوجه به جنس تیشرت یکی از این 3 نوع چاپ انجام می شود.

لیوان ها:

از پرمصرف ترین کالاهایی که در هر مکان و زمانی برای نوشیدن استفاده می شود، لیوان است. بنابراین از لیوان می توان به عنوان موثرترین هدیه تبلیغاتی نام برد زیرا به صورت روزمره توسط مخاطب استفاده می شود. حال اگر برند شما بر روی آن چاپ شده باشد برند شما هر روز به او یادآوری می شود. لیوان ها در 3 مدل لیوان سرامیکی، لیوان یخی، فنجان و نعلبکی ارائه می شود که طرح دلخواه شما بر روی آن چاپ می شود.

تقویم رومیزی:

از کاربردی ترین ابزاری است که در طول روز به صورت مداوم برای مشاهده تاریخ و برنامه ریزی کارها انجام می شود تقویم رومیزی هست که بر روی میزهای اداری و مدیریتی قرار می گیرد. تقویم های رومیزی دارای طرح، رنگ، جنس و سایز های مختلف می باشد که می توانید بر روی پایه ها ی آن لوگو و اطلاعات تماس خود را بر روی آن چاپ کنید که مخاطب با مشاهده آن شما را به یاد آورد.

چگونه از هدایای تبلیغاتی به طور موثر استفاده کنم؟

پس از انتخاب هدیه، همچنان باید نحوه استفاده از آن را یاد بگیرید. می توانید به گوشه خیابان بروید و شروع به پخش آنها کنید. با این حال، این احتمالاً هدر دادن پول زیادی خواهد بود. بهتر است به جای آن فقط محصولات را در اختیار مشتریان خاص قرار دهید.

1.روی جمعیت شناسی خود تمرکز کنید

آیا می دانید مشتریان شما چه کسانی هستند؟ اگر نه، باید شروع به مطالعه جمعیت شناسی کسب و کار خود کنید. بسته به نوع کسب‌وکاری که دارید، احتمالاً نوع خاصی از مشتری دارید که احتمال خرید آن بیشتر از دیگران است.همین باعث می شود مشتریان نسبت به محصولات خاص پاسخگوتر باشند. یک محصول تبلیغاتی هدیه دهید که دوست داشته باشند سپس، آنها را در اختیار افرادی که انتخاب کردید قرار دهید به این ترتیب، هدایای تبلیغاتی رایگان را در اختیار افرادی قرار نمی دهید که بعید است با شما تجارت کنند.

2.مکان هایی را برای توزیع آنها پیدا کنید

هنوز باید مکان هایی را برای توزیع هدایا پیدا کنید. یک مکان خوب برای توزیع این هدایا در نمایشگاه تجاری است. نمایشگاه های تجاری متخصصان صنعت را از سراسر کشور گرد هم می آورد. هنگامی که همه آنها با هم هستند، تمایل بیشتری به تجارت با شرکت های جدید دارند.

3.سازگاری باعث موفقیت می شود

چند بار نیاز است که شخصی قبل از اینکه با یک شرکت جدید تجارت کند، در مورد آن بشنود؟ مطالعات نشان می دهد که مشتریان باید حداقل هفت بار در مورد یک شرکت جدید قبل از تجارت با آن بشنوند. اگر افزایش فوری مشتریان خود را تجربه نکردید، ناامید نشوید. این بدان معنا نیست که هدایای تبلیغاتی شما بی اثر هستند. فقط ممکن است که شما هنوز به آنها زمان کافی نداده اید. به بیرون رفتن و توزیع منظم محصولات خود ادامه دهید. در نهایت، شما شاهد افزایش فروش خود خواهید بود.

استفاده از هدیه تبلیغاتی چقدر دشوار است؟

بسیاری از مردم استفاده از هدایای تبلیغاتی را به تعویق می اندازند زیرا معتقدند کاری دشوار خواهد بود. یادگیری نحوه استفاده موثر از هدایای تبلیغاتی آنقدرها هم که فکر می کنید سخت نیست. مانند سایر کارها، تا زمانی که به تلاش خود ادامه دهید، موفق خواهید شد. هدایای تبلیغاتی ابزار مهمی برای کسب و کارها هستند. آنها به شما اجازه می دهند برند خود را به مشتریان جدید نشان دهید مهم تر از همه، آنها می توانند به مشتریان کمک کنند تا ارتباط مثبتی با برندهای شما برقرار کنند.در نهایت، بهترین هدایای تبلیغاتی مشتریان مادام العمر ایجاد می کنند.

اثربخشی هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی سالهاست که به عنوان یک تاکتیک بازاریابی مقرون به صرفه مورد استفاده قرار می گیرند. از کسب و کارهای جدید گرفته تا شرکت های بزرگ، هدیه تبلیغاتی مورد علاقه بازاریابان است همچنین یکی از محبوب‌ترین و مقرون‌به‌صرفه‌ترین ابزارهای برندسازی در دسترس کسب‌وکارها بوده و خواهد بود.هدایای تبلیغاتی به عنوان وسیله ای مقرون به صرفه برای دستیابی به مشتریان بالقوه بیشتری نیاز دارند. این یک روش بازاریابی کم هزینه برای افزایش مشتریان است.

در اینجا 5 دلیل وجود دارد که چرا هدایای تبلیغاتی برای هر کسب و کاری حیاتی هستند
1.بازاریابی کم هزینه

بسیاری از شرکت‌های کوچک با هدایای تبلیغاتی کم هزینه به اهداف بازاریابی خود می رسند. هدیه تبلیغاتی کم هزینه زیادی برای استارت آپ ها وجود دارد. قیمت هدایای تبلیغاتی پایین است اما تأثیر آن بر مخاطب بسیار زیاد است.

2. شناسایی فوری برند

شناخت برند به این معناست که مخاطبان می توانند شرکت شما و محصولات یا خدمات آن را بلافاصله پس از مشاهده لوگوی شما شناسایی کنند. برای مثال، مردم می‌توانند فوراً با دیدن لوگوی مک‌دونالد، کسب‌وکار فست فود را تشخیص دهند.هدیه تبلیغاتی به مشتریان کمک می کند تا کسب و کار شما را به خاطر بسپارند و بشناسند. این یکی از دلایل کلیدی برای توزیع اقلام تبلیغاتی است. این هدیه برای مدت طولانی در خانه و اداره یا ماشین و… آنها باقی می ماند و آنها را به یاد شرکت شما می اندازد.

3. قابل مشاهده بودن همیشه کسب و کار شما

یک تبلیغ در تلویزیون یا بیلبورد بلافاصله در عرض چند ثانیه از چشمان شما عبور می کند. اما هدیه بیشتر اوقات مورد استفاده قرار می گیرند و جلوی چشم هستند. به عنوان مثال، مشتریان، تی شرت با طرح و لوگوی شما را برای روزهای زیادی می پوشند. یا، آنها بیشتر از لیوان با لوگو شما، چای یا قهوه می نوشند.

4. دریافت بهترین نتیجه با هدایای تبلیغاتی

کارت ویزیت، شرکت شما و محصولات را به مشتریان معرفی می کند. هدایای تبلیغاتی شما نیز کم و بیش به همان شیوه اما با نتایج بهتر عمل می کنند. هنگام توزیع هدیه مرتبط با کسب و کار خود، در واقع کسب و کار خود را به مشتریان بالقوه معرفی می کنید. مخاطبینی که یک هدیه تبلیغاتی دریافت کرده اند، نام شرکتی را که محصول را به آنها داده است را به خاطر می آورند.

5. وفاداری مشتری

مشتریان شما باید در مواقع لزوم محصولات شرکت شما را به طور مکرر خریداری کنند. بازاریابان از هدایای تبلیغاتی استفاده می کنند تا در مدت کوتاهی وفاداری مشتری را افزایش دهند.با این حال، مطمئن شوید که کالاهای تبلیغاتی شما دارای استانداردهای با کیفیت هستند.مردم کیفیت برتر هدیه تبلیغاتی را با کیفیت کسب و کار شما مرتبط می کنند. این کمک زیادی می کند تا خریداران اولین بار محصولات شما را برای همیشه نگه دارید. بنابراین، راه خود را برای استفاده از هدایای تبلیغاتی برای جذب مشتریان بیابید.

نتیجه گیری: استفاده از هدایای تبلیغاتی به همراه سایر اشکال بازاریابی مانند تبلیغات تلویزیون و روزنامه شما را تکمیل می کنند. به این ترتیب، هدایای تبلیغاتی شما تأثیر بیشتری بر مخاطبان هدف ایجاد می کند و به ارتقاء برند شما کمک می کند. بنابراین هم اکنون می توانید هدیه تبلیغاتی با نام شرکت خود را سفارش دهید و تاثیر آن بر مخاطب و افزایش فروش شگفت انگیزی را تجربه کنید.در پایان شما را از اهمیت هدیه تبلیغاتی آگاه کردیم فقط کافیست از کارشناسان ما برای انتخاب بهترین هدیه تبلیغاتی کمک بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *